Logo

Turbo třiadvacítka

twebty three

NO. 1 NEW YORK TIMES BESTSELLER * V srdci newjerseyského města Trenton se pohybuje zabiják, aby se postaral, že někdo dostane to, co mu patří.

Poté, co byl zatčen za únos kamionu plného drahého bourbonu, Larry Virgil zmizel a neobjevil se u soudu. Naštěstí pro lovkyni odměn Stephanie Plum je však Larry natolik hloupý, že se o ten samý zločin pokouší znovu. Nyní však z místa činu prchá a za sebou nechává náklaďák plný zmrzliny značky Bogart a mrtvé tělo – to je zmrzlé na kost a pokryté čokoládou a kousky pekanových ořechů.

Osud tomu chtěl, že Stephanii její mentor a příležitostný zaměstnavatel Ranger požádá, aby nepozorovaně pronikla do Bogartovy továrny na zmrzlinu a zjistila, kdo dává její zaměstnance k ledu a sabotuje tak obchod. Pro Stephanie je těžké odolat veškeré té zmrzlině, a dokonce ještě těžší odolat Rangerovi. Zároveň bude obtížné vysvětlit nejlepšímu poldovi z Trentonu, Joe Morellimu, proč tráví noci s Rangerem, Lulou a Randy Briggsem a proč dozírá na babičku Mazur a jejího nového chlapa. Stephanie Plum neví, kam dřív skočit, ale pro holku, která o sobě říká, že nemá „prakticky žádné obchodovatelné dovednosti“, jsou právě takovéto sladké úkoly brnkačka.

Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
EAN:
9788073906962
Původní název:
Turbo Twenty-Three
Připravujeme
ISBN:
978-80-7390-696-2
  • O autorovi
  • Dotaz

Janet Evanovich, autorka bestsellerů New York Times, píše série Stephanie Plum, spolu s Lee Goldbergem sérii Fox and O'Hare, dále série Knight and MoonLizzy and Diesel. Dále má na kontě dvanáct romantických románů Alexandra Barnaby, grafický román Troublemaker a knihu How I Write: Secrets of a Bestselling Author.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide