Logo

Vegetariánské burgery na všechny způsoby

Vegetarianske_burgery_na_vsechny_zpusoby_3D
Chutné, vzrušující a levné – vegetariánské burgery na všechny způsoby!
 
Svoláváme všechny vegetariány a vegany!
Už nikdy nebudete jíst obyčejné burgery.
Ale i vy ostatní – připojte se k večírku!
 
Ať už se vegetariánskými burgery živíte, dáváte si je čas od času nebo si jen toužebně přejete, aby existovala alternativa k těm gumovým, průmyslově zpracovaným mraženým burgerům v papírových krabičkách, kniha Vegetariánské burgery je přesně pro vás – taková, ze které budete chtít vařit každý den.
 
Autor Lukas Volger, který připravuje a jí vegetariánské burgery už od mládí, shromáždil více než třicet jedinečných, lahodných receptů na vegetariánské burgery, včetně:
- burgerů z červené čočky a celeru
- burgerů z tofu a mangoldu
- pečených falafelových burgerů
- burgerů z mrkve na thajský způsob
- burgerů z batátu s čočkou a kadeřávkem
- kukuřičných burgerů s rajčaty sušenými na slunci a kozím sýrem
 
Více než polovina receptů je veganská a/nebo bezlepková a najdete zde i něco navíc: bulky, přílohy, omáčky a náplně. Díky snadno dostupným surovinám bude hračka tyto recepty připravit. Široká škála chutí a koření uspokojí všechny chuťové buňky, ukojí každou touhu a nezklame při žádné příležitosti. A desítky fotografií, ze kterých se vám budou sbíhat sliny, nenechají nikoho na pochybách, že chutné vegetariánské burgery mohou skvěle i vypadat! 
 
„ Burgery Lukase Volgera jsou ze zdravých produktů, celozrnných potravin a čerstvých bylinek a koření – spojených v lahodnou kombinaci skvělých chutí. Tato působivá kniha je nejlepší kolekcí vegetariánských burgerů, jakou jsem kdy viděla, a je svěží odpovědí na průmyslově zpracované vegetariánské burgery.“
MARTHA ROSE SHULMAN , sloupkařka The New York Times
 
„Vynikající.... zejména mě zaujaly neotřelé kombinace bobů a zeleniny.“
TARA PARKER-POPE , The New York Times
 
„Tohle je fantastická kniha! Nikdy jsem nebyla fanynkou vegetariánských burgerů – ani slova „vegetariánský“, ani podivných vysušených placek se zvláštními chutěmi. Avšak Lukas Volger měl skvělý nápad: Vytvořit opravdové jídlo s opravdovou chutí – a burgery, kterým se svačinky z mikrovlnky nemůžou rovnat. V kuchařce Vegetariánské burgery vás může zaujmout mnohé, včetně lákavých příloh, dresinků a bulek! Letím do kuchyně.“
DEBORAH MADISON , autorka knih Vegetarian Cooking for Everyone a  The New Vegetarian Cooking for Everyone
399 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2017
Překladatel
Kateřina Hromádková
Formát
165x178 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
192
EAN:
978-80-7390-716-7
Původní název:
Veggie Burgers Every Which Way: Fresh, Flavorful and Healthy Vegan and Vegetarian Burgers-Plus Toppings, Sides, Buns and More
Skladem
ISBN:
978-80-7390-716-7
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz
LUKAS VOLGER je autorem dalších dvou kuchařek, Vegetarian Entreés That Won’t Leave You Hungry Bowl. Je také zakladatelem společnosti Made by Lukas nabízející prémiové vegetariánské burgery, která byla založena v roce 2013. Kromě toho je i ředitelem redakce časopisu Jarry, který vychází dvakrát ročně. Lukas Volger žije v newyorském Brooklynu.
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Aktuality
Recenze Dávám ti své tělo...' Jak píšu milostné scény - Diana Gabaldon ( Anita Gingerová)
Recenze Dávám ti své tělo...' Jak píšu milostné scény - Diana Gabaldon ( Anita Gingerová)
17. 12. 2017
Diana Gabaldon vydává vášnivý dodatek série Cizinka v podobě tenké roztomilé knížky, která je určená a zaručeně vhodná nejen pro všechny zapálené a věrné fanoušky.
Recenze Maskované město - Genevieve Cogman (Kristýna Bednářová)
Recenze Maskované město - Genevieve Cogman (Kristýna Bednářová)
14. 12. 2017
Série Neviditelná knihovna se rozšiřuje o další fantasy příběh, který tentokrát otevře brány do luxusních neuvěřitelných světů, vystavěných na základě tužeb a myšlenek svých jednotlivých vládců.
Recenze Jak se točí Cizinka - Tara Bennet (Sabina Novotná)
Recenze Jak se točí Cizinka - Tara Bennet (Sabina Novotná)
14. 12. 2017
Dnes mám pro vás jednu speciální recenzi - nejedná se o klasickou beletrii, ale o knihu, která je proměně knihy v seriál. Jak už asi všichni víte, miluji sérii Cizinka - nejen seriál ale hlavně její knižní předlohu.
Recenze Blízko obzoru - Jessica Koch (Ivona Šabíková - Chensie)
Recenze Blízko obzoru - Jessica Koch (Ivona Šabíková - Chensie)
13. 12. 2017
Ať už čekáte cokoliv, tak určitě ne natolik výrazné dílo podle skutečnosti, které vás osloví a změní vám život nebo alespoň pohled na něj. Zamilujete se, budete brečet a smát se.
Recenze Zimní lidé - Jennifer McMahon (Jana Čaňková)
Recenze Zimní lidé - Jennifer McMahon (Jana Čaňková)
13. 12. 2017
Když přišla Sára Harrissonová Sheaová jednoho lednového dne roku 1908 o dcerku Gertie, všichni si mysleli, že se zbláznila, když začala tvrdit manželovi, že se Gertie vrátila…
Recenze Blízko obzoru - Jessica Koch (Jana Parýzková)
Recenze Blízko obzoru - Jessica Koch (Jana Parýzková)
12. 12. 2017
Nebudu vypisovat komu bych knihu doporučila, protože mám v plánu ji doporučovat na každém kroku, tento příběh nenechá nikoho chladným. Život opravdu není spravedlivý a já jsem ráda, že jsem dostala možnost si toto dílo přečíst. Myslím, že tento příběh v sobě budu mít opravdu dlouho.
Recenze Nežádejte o milost - Martin Österdahl (Ivana Vostřelová (Nedošínská)
Recenze Nežádejte o milost - Martin Österdahl (Ivana Vostřelová (Nedošínská)
12. 12. 2017
Hlavním hrdinou je Max Anger. Jde o člověka, který prošel tvrdým vojenským výcvikem, má železnou vůli a rozhodně se jen tak něčeho nelekne a nikdy se nevzdává bez boje.
highslide