Logo

Vlci zimy

3D_obalka_Vlci_zimy
Zapomeňte na staré dobré časy. Zapomeňte na léto. Zapomeňte na teplo. Zapomeňte na všechno, co není nutné k přežití.
 
Čtyřiadvacetiletá Lynn McBrideová si poté, co svět zasáhla nukleární válka a smrtící chřipková epidemie, prochází drsnou školou života. V nemilosrdném prostředí zasněženého kanadského Yukonu je pronásledovaná mučivými vzpomínkami na předchozí život. Spolu se svou rodinou je den co den nucena bojovat o přežití. Učí se stopovat, lovit a klást pasti.
Její nejistá existence však jednoho dne utrpí ránu, když stíny starého světa doputují k její malé osadě v podobě záhadného cizince Jaxe. Ten rozpoutá řetězec událostí. Ty přimějí Lynn vydat se na dlouhou a strastiplnou cestu sněžnou pustinou na jejímž konci má naplnit svůj osud, o kterém by se jí nikdy ani nesnilo.
Rok vydání
2018
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
Počet stran
368
EAN:
9788075850737
Původní název:
The Wolves of Winter
Připravujeme
Předpokládané vydání: 17.9.2018
ISBN:
978-80-7585-073-7
  • O autorovi
  • Dotaz
TYRELL JOHNSON je americký spisovatel a redaktor, který vystudoval tvůrčí psaní na Kalifornské univerzitě se zaměřením na beletrii a poezii. Johnson miluje outdoorové aktivity a většinu volného času tráví v horách se svým sibiřským husky nebo na ranči své tchýně, kde dohlíží na krmení koní a oslíka jménem Jim. Původně pochází z Bellinghamu ve státě Washington, ale v současné době žije se svou rodinou ve městě Kelowna v Britské Kolumbii.  Vlci zimy  jsou jeho prvním románem.
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide