Logo

Volnost

Volnost_3D
Volnost je ryzí a neobyčejný příběh, který čtenáře z uspěchaného a hektického centra Londýna přenese do mírumilovného a pokojného Bhútánu, kde životy lidí plynou naprosto odlišným tempem. Hlavní hrdinka se z kariérní bankéřky postupně mění na pokornou a uznávanou jogínku, která po prožitém duševním otřesu nachází svoji vlastní cestu ke štěstí a objevuje skutečné a stěžejní životní hodnoty.  
 
Emma Slade vždy platila za ambiciózní a schopnou finanční analytičku, jejíž slibnou kariéru v mezinárodní renomované společnosti jí mohl kdekdo závidět. Její život však nabere naprosto nečekaných obrátek ve chvíli, kdy je držena jako rukojmí v hotelovém pokoji v Jakartě. Podaří se jí uprchnout, avšak v následujících týdnech se spolu se světovým finančním trhem symbolicky hroutí také Emmin poklidný a spořádaný život. Trauma a trýznivé následky, kterým musí dennodenně čelit, jsou natolik intenzivní, že opouští svoji práci a vydává se na zcela jedinečnou cestu, na které odhalí ten pravý smysl svého života a uvědomí si, jak jsou hodnoty moderního světa povrchní a pomíjivé.
 
MOŽNÁ ŽE POKAŽDÉ,KDY NECHÁŠ NĚCO ODEJÍT,VYROSTE KVĚTINA.
 
Zavalily mě pocity, které pro mě byly úplně nové – zdrcující panika,
strach, vztek a ohromná touha tohle všechno přežít.
Bylo to, jako když jste naprosto bezmocným svědkem
svého vlastního konce, který se sice rychle blíží,
ale stále ještě máte čas a sílu vše vnímat.
 
Já nechci zemřít!
 
 
„Je to úžasný příběh a nejpozoruhodnější je sama autorka.
Emma je výjimečná žena.“
Suzi Feay, The Guardian
299 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2018
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
288
EAN:
9788073908058
Skladem
ISBN:
978-80-7390-805-8
Autor:
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz
 

Doufám, že se vám moje kniha bude líbit. Někdy se snazší promlouvat skrze psaná slova než ta mluvená. Doufám že po přečtení této knihy budete cítit hluboké a inspirativní spojení. 

Na konci knihy jsou podrobnosti o charitě Opening Your Heart to Bhutan (Otevřete svá srdce Bhútánu), kterou jsem založila. Je to jedna z činností, které se intenzivně věnuji, a doufám, že kniha pomůže rozšířit povědomí o mé práci. 

Více na: www.emmaslade.com

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide