Logo

Vzkazy od vašich víl

vzkazy od vašich víl

Víly jsou hravé bytosti, které mají rády krásu a kouzlo života! V těchto úžasných omalovánkách budou s vámi všemi, kdo hledají větší zábavu, radost a mají zájem přírodu, sdílet inspirativní poselství. Uvolněte se, popusťte uzdu fantazii, vezměte barevné tužky a nechte rozezpívat svá srdce. Připojte se k vílám a buďte plní energie a šťastní!

Víly jsou andělé, kteří pobývají v těsné blízkosti Země, aby mohli plnit své božské poslání ochrany přírody a zvířat. Víly vám skutečně chtějí pomoci žít zdravější, šťastnější a úspěšnější život. – Doreen Virtue

 

199 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2016
Formát
216x280 mm
Jazyk
čeština
Vazba
brožovaný
Počet stran
96
EAN:
9788073905118
Původní název:
Messages from the Fairies Coloring Book
  • O autorovi
  • Dotaz

Doreen Virtue je držitelkou bakalářského, magisterského a doktorandského titulu v oboru poradenské psychologie. Je autorkou více než 50 knih a karet, které se zabývají duchovními tématy. Pro svou práci s anděly je Doreen často nazývána "The Angel Lady". Je propagátorkou zdravého životního stylu a od roku 1996 je vegankou. Doreen se zapojuje do práce v charitativních organizacích a hnutích, které podporují zdravé životní prostředí, spravedlivé zacházení se zvířaty, čistý vzduch a vodu a zdravé geneticky neupravené potraviny pro všechny. Má také živé týdenní rozhlasový pořad na Hay House rádio. 

Norma J. Burnell je certifikovanou učitelkou Zentangle® - relaxační, antistresové kresby a celý život se věnuje umění. Je spoluautorkou knih The Art of Zentangle a The Art of Fashion Tangling. Po objevení umění Zentangle je Norma začala začleňovat do svého umění fantazie a mnoho z jejích kreseb se objevuje na různých kartách, razítkách a její originály byly prodány sběratelům po celém světě. Norma v současné době pracuje pro malé firmy, které se zabývají tvorbou webových stránek a grafickým designem. Dále studuje různé druhy umění a rozvíjí své vlastní dovednosti. Jejím životním snem je být umělcem a sdílet své umění s ostatními.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide