Logo

Vztekloun

Vztekloun_3D
Jedinečná originální fantasy, která sleduje příběh dvou nezávislých mladých žen, rozdělených staletími, v jejichž rukou leží moc zachránit jejich svět… nebo jej odsoudit k záhubě.
 
Když vrazi přepadnou jejího nejlepšího kamaráda, Rielle Dardenne riskuje vše, aby jej zachránila.  Dokonce se nechá odhalit jako jedna ze dvou prorokovaných královen: královny světla a královny krve. Aby dokázala, že je Sluneční královnou, musí Rielle podstoupit sedm elementárních magických zkoušek. Pokud selže, bude popravena… pokud ji ovšem zkoušky nezabijí dřív.
O tisíc let později je příběh královny Rielle pouhou pohádkou pro Elianu Ferracoru. Jako lovkyně odměn Nesmrtelného impéria věří, že je nedotknutelná – dokud její matka nezmizí. Aby ji Eliana našla, musí se spojit s kapitánem rebelů a zjistit, že zlo v srdci impéria je horší, než si kdy představovala.
Zatímco Rielle a Eliana bojují v kosmické válce, která se táhne po milénia, jejich příběhy se proplétají a šokující spojitosti mezi nimi nakonec rozhodnou o osudu jejich světa i jich samých.
 
 
„Jedna z nejúspěšnějších fantasy pro dospívající.“
—Entertainment Weekly
Rok vydání
2018
Formát
130x 200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788075851468
Původní název:
Furyborn (The Empirium Trilogy)
Připravujeme
ISBN:
978-80-7585-146-8
  • O autorovi
  • Dotaz

Claire Legrand je autorkou několika knih pro děti a dospívající, zejména The Cavendish Home for Boys and Girls, Some Kind of Happiness, a Winterspell. Žije v Princetonu, New Jersey. Navštivte www.claire-legrand.com.

 
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide