Logo

Za koncem světa - Dobrodružství Molly Blackwater

Perumov_1_dil_3D

V říši planou výhně. Pára pohání písty a stroje. Pancéřované lodě brázdí mořské vlny, zatímco na drahách hřmí kola obrněných vlaků. Tahle oblast se neobejde bez dostatku surovin, a tak si přivlastňuje území severských barbarů – území, se kterým ji spojuje krvavá historie.

Zatímco pára je pro říši požehnáním, kouzelnictví považuje za prokletí. Je nepředvídatelné a krajně nebezpečné. Rozežírá zevnitř a rozmetává lidi na kusy. Proto vzniklo Speciální oddělení, které zadržuje nebezpečné mágy dřív, než stihnou napáchat škodu. Ale co si počnete, když je vám teprve dvanáct, a před magií, která vám koluje v žilách, není úniku? To ví jen jeden člověk – barbarský chlapec, který byl říší uvězněn. A co s tím zmůže mladá dívka z rodiny uznávaného lékaře, slečna Mollyner Evergreen Blackwater?

Rok vydání
2018
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788075850805
Původní název:
Vol. 1 Beyond the Edge of the World (Молли Блэкуотер. За краем мира)
Ilustrace
Catherine Gaevskaya
Připravujeme
ISBN:
978-80-7585-080-5
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz
Nikolaj Danilovič Perumov (krátce Nick Perumov) - Никола́й Дании́лович Перу́мов je ruský spisovatel narozený v Leningradu (nyní Sankt-Peterburgu, kde i žije). Vystudoval biofyziku.
Svým románem Prsten Tmy (1994) – volné pokračování trilogie J. R. R.Tolkiena – způsobil velký poprask mezi čtenářskou veřejností a z bezvýznamného mladého člověka se v ruské fantasy stal autorem č. 1. Jeho dilogie se stala bestsellerem. Příběh je situován do Tolkienovského světa Středozemě. Později byla dilogie předělána na trilogii Prsten Tmy (1994-1995): Elfské ostří (1994), Temné kopí (1994) a Adamant Henny (1995). Trilogie zaznamenává v Rusku nadále velký úspěch. Od té doby napsal mnoho dalších knih, na dalších se podílel jako spoluautor.
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide