Logo

Zabíjení andělů

A_killing_of_angels_3D
První smrt vypadala jako sebevražda. Někdo však do kapsy zavražděného bankéře vložil obrázek anděla a několik bílých per. Londýnskou finanční čtvrtí prochází vrah. Proč si však vybírá právě tyto oběti? Jaké byly jejich hříchy?
Psycholožka Alice Quentinová přísahala, že už nikdy nebude pracovat na žádném policejním případu. Její povinností je přeci věnovat se živým, nikoliv mrtvým. Dluží to však detektivu Donu Burnsovi, který ji v minulosti velice pomohl. Nemůže ho teď přece odmítnout.
Aby našli vraha, musí Alice a Burns proniknout hluboko do jednoho z největších světových finančních center – do místa, v němž peníze znamenají více než život. Do místa, kde žádný člověk není bez viny.
Rok vydání
2018
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788073909055
Původní název:
A Killing of Angels: Alice Quentin 2
Připravujeme
ISBN:
978-80-7390-905-5
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz

Kate Rhodes je britská spisovatelka kriminálních románů. Žije v Cambridge. Dříve žila v Texasu a na Floridě, kde několik let pracovala jako učitelka angličtiny. Je autorka serie detektivek s hlavní hrdinkou Alicí Quentin, které se odehrávají v Londýně. Kate pečlivě zkoumá skutečné příběhy a postupy forenzních psychologů, dokonce navštívila několik věznic a psychiatrických léčeben, takže její knihy nepostrádají erudici a přesnost. Teprve po návštěvě pitvy konstatovala, že některé věci bude lepší nechat na fantazii..

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide