Logo

Zámek u řeky

A_sa_rencontre_3D

Dynamickou mladou podnikatelku Alexandru odjakživa fascinovala Francie. Když narazí na fotografii své předchůdkyně Gabrielly D’Arcy, pózující před sídlem Ferté-Chandeniers, zjistí, že sama má francouzské kořeny. Rozhodne se zjistit vše o této ženě, která před sto lety opustila svou zemi a přestěhovala se do Ameriky.

Alex se vydá do francouzské vesnice Chandeniers, kde pozná Erica, nového majitele kdysi impozantního sídla, zruinovaného požárem na počátku dvacátého století. Eric se však obrátí proti této Američance, která se sama pozvala na usedlost, na níž jeho otci tak záleželo, a kterou musí usilovně bránit před potenciálními kupujícími, jimž na zachování jejího odkazu pramálo záleží.

Na tomto místě Gabrielle snila, pochybovala, a prožila velkou lásku, a možná právě zde se následnice, kráčející v jejích stopách, střetne se svým vlastním osudem.

Rok vydání
2018
Formát
130x 200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788075850690
Původní název:
The Chateau by the River
Připravujeme
ISBN:
978-80-7585-069-0
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz
Chloé Duval, původem Francouzka, adoptovaná Kanaďanka a v srdci Québečanka, žije v Montrealu se svým princem a hromadami postav, natěsnaných v její hlavě.
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide